اخبار

برپایی نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی « رنگین » در نگارخانه مارلیک رشت

برپایی نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی « رنگین » در نگارخانه مارلیک رشت
نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی آرزو نوری طالمی با عنوان « رنگین » از تاریخ 22 تا 26 تیر ماه 1399 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقه مندان قرار دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، نمایشگاه انفرادی هنرهای تجسمی آرزو نوری طالمی با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تاریخ 22 تا 26 تیر ماه 1399 صبح ها از ساعت 10 تا 13 ظهر و عصرها از ساعت 16 تا 19:30 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت دایر می باشد .

 در این نمایشگاه 37 اثر تابلو نقاشی در ابعاد 40 در 55 ، 40 در 30 ، 50 در 40 با تکنیک آبرنگ و گواش با موضوع طبیعت به نمایش گذاشته می شود .

آرزو نوری طالمی متولد سال 1368 دارای مدرک کاردانی نقاشی و کارشناسی گرافیک از دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر رشت است و در رشته های نگارگری ، دیوارنگاری ، سیاه قلم ، گل و مرغ ، نقاشی مدرن ، نقش برجسته ، تذهیب ، ویترای ، فتوشاپ ، تشعیر ، طراحی حروف و لوگو فعالیت دارد .

وی همچنین سابقه شرکت در نمایشگاه « مشق گنج » ، نمایشگاه گروهی نگارگری ، گل و مرغ و تذهیب و تشعیر   « گلشن سبا 2 » ، نمایشگاه گروهی نگارگری ، گل و مرغ و تذهیب و تشعیر « گلشن سبا 3 » ، نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی « نغمه های پاییزی » را دارد.  

آیین گشایش این نمایشگاه ساعت 17 روز شنبه 21 تیر ماه 1399 با حضور جمعی از هنرمندان در نگارخانه مارلیک برگزار می شود .  

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲
Loading

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید