اخبار

برگزیده آثار نقاشی کودکان و نوجوانان ؛

برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی « هنر سپید » در نگارخانه مارلیک رشت

برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی « هنر سپید » در نگارخانه مارلیک رشت
نمایشگاه گروهی نقاشی برگزیده آثار کودکان و نوجوانان با عنوان « هنر سپید » به سرپرستی سپیده سهیل نقشی از تاریخ 7 تا 12 تیر ماه 1399 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقه مندان قرار دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، همزمان با دهه کرامت اولین نمایشگاه گروهی « هنر سپید » برگزیده آثار نقاشی کودکان و نوجوانان دبستان دخترانه آذرم و دبیرستان دخترانه آذرم دخت به سرپرستی سپیده سهیل نقشی با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشا اسلامی گیلان از تاریخ 7 تا 12 تیر ماه 1399 صبح ها از ساعت 10 تا 13 ظهر و عصرها از ساعت 15 تا 18 در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت دایر می باشد .

 در این نمایشگاه 107 اثر تابلو نقاشی با سبک های مختلف و با تکنیک های مداد رنگی ، گواش ، رنگ روغن ، اکرلیک ، پاستل در ابعاد 20 در 25 ، 30  در 40 ، 25 در 75 از گروههای سنی مختلف از 7 تا 15 سال به نمایش عمومی در آمده است .

آیین گشایش این نمایشگاه ساعت 16 روز شنبه 7 تیر ماه 1399 با حضور جمعی از دانش آموزان ، هنرمندان و مدیران در نگارخانه مارلیک برگزار شد .  

۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۶

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید