اخبار

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر ؛

اجرای تئاتر خیابانی « زیر پوست شهر » در رشت

اجرای تئاتر خیابانی « زیر پوست شهر » در رشت
تئاتر خیابانی « زیر پوست شهر » به نویسندگی و کارگردانی هومن میرمعنوی از تاریخ 4 تا 6 تیر ماه 99 از ساعت 17 تا 20 در محوطه جلوی مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص ) اجرا می شود .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، تئاتر خیابانی « زیر پوست شهر »   به نویسندگی و کارگردانی  هومن میرمعنوی ، کاری از گروه تئاتر مارلیک با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و با همکاری سازمان فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی شهرداری رشت از تاریخ 4 تا 6 تیر ماه 99 از ساعت 17 تا 20 در محوطه جلوی مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص ) اجرا می شود .  

خلاصه داستان نمایش زیر پوست شهر : امروزه موضوع مواد مخدر به یک بیماری قابل دیدن تبدیل شده که صحبت دربارش نیازی به هیچ مقدمه چینی نداره و نمونه هایش راحت توی اجتماع و بعضی از خانواده ها میشه دید ... اصل فکرشو نمیتونی بکنی که مواد مخدر لعنتی زیر پوست شهر ، برای خود ش اونقدر موذیانه جا باز کرده که هر زمانی هر کسی اراده کنه برای پیدا کردنش اصلا به دردسر نمیفته...

زنها هم قربانی این جریان ویرانگر هستن ... تصویر تلخیه که زن باشی اما خماری ، زنانگی کردن رو از یادت ببره... وقتی به جای مهر و ناز زنانه ، صدایی خشدار پیدا کنی و تو لابلای شادی های زنانه دیگران ، چشمات جز دود سفید چیزی رو دنبال نکنه ... زن ها همیشه برای تحمل درد نیروی زیادتری دارن ، اما اعتیاد زنها را هم از پا انداخته .

نمایش زیر پوست شهر ، با نگاهی سازنده از نگاه یک خبرنگار دختر یه زندگی زنانی میپردازد که دچار اعتیاد شده اند و هر کدام مشکلاتی را برای خود داشته و دارند ، در نهایت با نشان دادن راه حل این مشکل که رفتن به کمپ ترک اعتیاد است به همه زنان برای داشتن یک زندگی بهتر امیدوار میکند و ...

به همین مناسبت ، با شعار نه به اعتیاد ، کانون تئاتر خیابانی ایران با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ، به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، طرح اجرای نمایش خیابانی را در تهران و چند شهر از استانهای کشور به اجرا در می آورد که از شهر رشت ، نمایش ( زیر پوست شهر ) به نویسندگی و کارگردانی هومن میرمعنوی در این طرح کشوری ، از تاریخ ۴ تا ۶ تیرماه در محوطه جلوی مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) برای مردم به اجرا در می آید . 

در تئاتر خیابانی " زیر پوست شهر " نازنین صابر ، آرزو طاهری فر ، شکیلا محسنی ، آریانا عفت طلب به ایفای نقش می پردازند .  همچنین طاهره فداکار ( طراح لباس ) ، آیدا اسودی ( منشی صحنه )  ، هومن میرمعنوی ( طراح فضا ) ، آقای سپاس خانی ( آکسسوار و دکور ) ، مصطفی رهبری ( مدیر صحنه ) از دیگر عوامل این نمایش می باشند . 

اجرای این نمایش از ساعت ۶ عصر در محوطه جلوی مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) است .

۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۲۳
Loading

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید